Oferta dla Firm
ANGIELSKI, NIEMIECKI lub HISZPAŃSKI

Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników, w siedzibie firmy lub w siedzibie naszej placówki. Oferujemy zarówno zajęcia ogólne, jak i z języka biznesu.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pomocą: formularza kontaktowego.

 

Centrum Językowe NEO, prowadzi również kursy dla firm zainteresowanych szkoleniem językowym swoich pracowników. Istnieje możliwość pobierania lekcji indywidualnych oraz zajęć grupowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zajęcia odbywać się mogą zarówno w naszej szkole jak i w siedzibie Państwa firmy w godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb. Również długość i intensywność kursu mogą zostać dowolnie zmodyfikowane.

 

Program nauczania dostosowany jest do potrzeb danej firmy, co oznacza wzbogacenie kursu o słownictwo branżowe, przydatne w Państwa działalności oraz rozwijanie tych umiejętności językowych, np. mówienia czy pisania, które uważają Państwo za najbardziej pożądane w pracy.

 

Doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm jest kurs angielskiego w zakresie języka biznesu – Business English. Tutaj mogą pozyskać Państwo bądź udoskonalić takie umiejętności jak prowadzenie rozmów telefonicznych, negocjacji czy obsługa klienta w języku obcym, a także prowadzenie korespondencji biznesowej.

 

Kursy Bussines English mogą być prowadzone metodą tradycyjną bądź metodą bezpośrednią w oparciu o podręczniki Direct Business.

 

Podręczniki
Direct Business to 4 części, poświęcone zagadnieniom biznesowym:

Marketing & Management

Computers, Banking & Finances

Industry, Politics & Law

Communication in Everyday Life