O nas

...bo ważne są języki! 

 Centrum Językowe NEO powstała z pasji i miłości do języka i ludzi.

 Centrum Językowe NEO oferuje Ci przede wszystkim małe grupy, wykorzystanie w nauce narzędzi multimedialnych, indywidualne podejście do słuchacza oraz kadrę doskonale wykształconych lektorów i native speakerów.

 Centrum Językowe NEO to szkoła dla każdego, w każdym wieku! Doskonale wiemy, iż znajomość minimum jednego języka obcego we współczesnym świecie to już nie atut, lecz konieczność! Dlatego też warto jest podnosić swoje kwalifikacje i szlifować języki obce.

 Prowadzimy również usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych.

 Zapewniamy wysoką jakość usług dzięki szerokiej ofercie, doświadczeniu w nauczaniu, wysoko wykwalifikowanym lektorom oraz indywidualnemu podejściu do klienta.

 Specjalizujemy się w przygotowaniu do matury oraz egzaminów międzynarodowych: FCE, CAE, CPE.
Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Nauczamy zgodnie ze standardami europejskimi (Common European Framework).

 Nasi lektorzy są wykwalifikowani, doświadczeni i profesjonalni w swoim fachu. Wprowadzą Państwa sprawnie i skutecznie w tajniki gramatyki oraz nauczą mówić!

 Nasz program nauczania jest ściśle związany z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Pracujemy na materiałach, podręcznikach zgodnych z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

 W naszej szkole każdego ucznia traktujemy indywidualnie i staramy się dopasować do jego potrzeb.

 Na naszych kursach kładziemy nacisk na komunikatywność oraz rzetelne przygotowanie do różnorodnych egzaminów.

 Stosowanie metody komunikatywnej idzie u nas w parze z uczeniem zasad gramatycznych oraz poszerzaniem słownictwa. Łączymy praktyczną naukę języka z poznawaniem kultury krajów anglojęzycznych.

 Zaangażowanie ze strony lektorów, sprawdzone metody nauczania oraz serdeczna i życzliwa atmosfera powodują, że uczniowie z przyjemnością uczestniczą w zajęciach w naszej szkole. Mamy nadzieję że standard naszych usług będzie odpowiadał wymaganiom Państwa bo to właśnie Wy decydujecie o powodzeniu naszych działań.

 Zajęcia prowadzimy Metodą Direct English, metodą Tradycyjną, metodą TPR – TotalPhysical Response (całkowite reagowanie) oraz metodą Komunikatywną.

 Kładziemy nacisk w dużej mierze na mówienie, ale nie zaniedbujemy też pisania, rozumienia tekstu słuchanego i czytanego. Staramy się, aby nasze zajęcia były ciekawe, przebiegały w przyjaznej atmosferze i szybko przynosiły efekty uczenia się danego języka.

  Korzystamy ze starannie dobranych podręczników wiodących, znanych wydawnictw. Wybierając materiały dydaktyczne pod uwagę bierzemy przede wszystkim wiek kursanta i poziom językowy.

 Stawiamy na komunikatywność!