Zajęcia językowe dla dzieci w wieku 7-14 lat
ANGIELSKI, NIEMIECKI lub HISZPAŃSKI

Jesteśmy szkołą językową, w której dzieci skutecznie uczą się porozumiewać w języku obcym: naszym wyróżnikiem jest wysoka efektywność w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych nawet u najmłodszych słuchaczy.

 

Pracujemy w kameralnych grupach, starannie dobranych pod względem wieku i stopnia znajomości języka, gdzie każde dziecko może liczyć na indywidualną uwagę nauczyciela, który uwzględni jego potrzeby i zainteresowania. Tworzymy przyjazne dzieciom środowisko, sprzyjające rozwijaniu praktycznych umiejętności konwersacyjnych.

 

W naszej metodzie odwołujemy się też do potrzeby twórczego działania i zachęcamy do eksperymentowania z językiem.

 

Zajęcia prowadzą odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą, którzy znają sposoby aktywizowania uczniów i dbają o to, by każde z nich w pełni uczestniczyło w lekcjach. W czasie zajęć dzieci poznają
praktyczne zwroty i wyrażenia związane z różnorodnymi sytuacjami życia codziennego, a ich tematyka jest ściśle związana z zainteresowaniami młodych słuchaczy. Dokładamy starań, by każde spotkanie było dla nich ciekawe i inspirujące –stałymi elementami lekcji są więc gry i zabawy językowo-ruchowe, fragmenty filmów oraz przemawiające do wyobraźni teksty i nagrania dźwiękowe.

 

Wykorzystujemy nowatorskie metody nauczania, uwzględniające preferencje poznawcze dzieci, i pracujemy w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały edukacyjne. Skrupulatnie monitorujemy postępy każdego ucznia i opisujemy je w raportach semestralnych dla rodziców.

 

Dzięki naszym kursom Twoje dziecko:

-nauczy się sprawnie komunikować w języku obcym

-uzyska lepsze oceny w szkole

-spędzi czas w przyjaznym, twórczym i rozwijającym środowisku

 

Liczne, ogólnoświatowe badania wykazują iż warto jest rozpoczynać naukę języka obcego w okresie wczesnoszkolnym, gdyż jest to okres dużej swobody i łatwości intonacyjno-artykulacyjnej, który pozwala opanować prawidłowo wymowę w języku obcym.

 

Centrum Językowe NEO doskonale rozumie specyfikę i potrzeby dzieci uczących się języka obcego i dlatego stworzyliśmy programy do nauczania języków obcych które zapewniają :

•         swobodny i naturalny sposób przyswajania języka obcego

•         różnorodność ćwiczeń i metod pobudzających i motywujących dzieci do uczenia się

•         najlepsze materiały dydaktyczne dostosowane są do indywidualnych potrzeb dzieci

•         osłuchanie się z językiem obcym

•         nie tylko ćwiczenie wymowy ale także w starszych grupach wiekowych zapewniają rozwijanie takich umiejętności jak czytanie, pisanie rozumienie ze słuchu

 

Specjalnie przygotowani Lektorzy gwarantują najwyższy poziom nauczania a nadzór metodyczny stale monitoruje postępy w nauce.